Neden Bizimle Hac?

Neden Bizimle Hac?

Hac Kurası çıkanları Şirketimize Bekliyoruz 
Dolu dolu Tam Sünnete göre 41 Günlük Mekke ve Medinede Ramazan özsarı Hocamız Rehberliğinde Ehli sünnet vel Cemaat İtikad ve Amelinde Sünneti seniyye ışığında makbul ve Mebrur, Mükemmel  bir Hac Yaşamak için HACILAR TURİZM'e Bekliyoruz 
 
2019 Hac Fiyatları 
Geçen seneki Fiyatlar olarak Sabitlendi!
4'lü odada 1 Kişi :  15.480 Riyal 
3'lü odada 1 kişi  :  17.695 Riyal
2'li odada 1 kişi.  :   20.680 Riyal

Her şeye zam geldiği halde Hac fiyatlarına zam yapmayan Diyanet İşleri Başkanlığına teşekkür ederiz.
 
Hac Kesin Kayıt Belgesini Alınız ve  Acentamıza  (Şirketimize ) Kaydınızı Yaptırınız ve  En Geç 11 Ocak'a kadar ücretin yarısını Diyanet İşleri Başkanlığı hesabına Yatırınız. Yatıran kişi Hangi Şirket ile gidecekse o şirketin Acenta ismini not olarak yazdıracak 
 
Ücretin kalan yarısı olan 2. taksidi ise en geç 22 Şubat'ta Diyanetin Hesabına acenta adı notu ile yatırması gerekmektedir.
 
Hacılarımızı özellikle 
Arafat Dağına götürmek 
Müzdelifede Sabahlatmak 
Mina da Zahmetlinde olsa 3 gece Geceletmek 
Haceeül Esvedi Öptürmek 
Toplu 50 tavaf Yapmak 
İnşallah bunları meşakkatli de olsa Yapacagız

Siz değerli misafirlerimizin bizim için olmazsa olmazları olarak şunları sıralayabiliriz;
 
Kalite politikamız sektöre yeni atılan genç bir kurum olarak yüksek kalite ve uygun fiyat ekseninde siz kıymetli misafirlerimize en güzel hizmeti vermek. "Müşteri veli nimetimizdir" düşüncesi bu sektörde en iyi kurum olma gayretini göstererek üstün iş ahlakı ve kaliteli bir hizmet anlayışı ile bu manevi iklim atmosferinde siz kıymetli gönül dostlarımıza; "insanların en hayırlısı insanlara en faydalı olandır." Hadis-i Şerif'ini kendimize ölçü alarak bu doğrultuda hizmet vermeyi kendimize şeref ve onur bildik.
 
İlk uğrak yerimiz Mekke-i Mukerremedir. Medine'de 40 vakit namaza son derece önem verilmektedir. Kısaca Rasulullah (sav) Efendimizin buyurduğu gibi "Huzuu annii menasikekum - Hac nasıl yapılır benden öğrenin."
 
Fetvadan daha çok azametle Efendimiz nerede neyi yapmışsa aynı sekilde bir hac yapmak istiyorsanız Hacılar Turizm’i tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda Ramazan ÖZSARI hocamız din ilimlerinde mütehassis bir hocaefendi olduğundan, dini hususlarda sıkıntı çekmeyecek Rasulullahın ayak bastığı bir çok yere ayak basacak, onun secde ettiği bir çok yerde secde edecek ve milyonlarca müslümanın ismini dâhi duymadığı yerleri ziyaret edeceksiniz.
‘FARKIMIZ’ - Tüm Kur’an kursu talebelerine ve öğrencilere kâr amacı gütmeksizin 100€ indirim yapıyoruz hem de senenin tamamında.
‘FARKIMIZ’ - Şirketimizle umre yapan tüm Allah’ın misafirleri için sene sonunda kura çekilerek bir kişinin ücretsiz umre yapmasını sağlıyoruz.
‘FARKIMIZ’ - Her sene sonunda Feshane’de düzenlenen hac ve umre fuarına katılıyor ve her defasında 1 kişiyi ücretsiz olarak umreye gönderiyoruz.
‘FARKIMIZ’ - Hac ve umre sektöründe Mekke ve Medine’de ki tüm programlarımızda bizimle umreye gelenlerin yakınlarını Facebook aracılığı ile onlardan an ve an haberdar ediyoruz.
‘FARKIMIZ’ - 100 ve üzeri gruplarımızda gönüllü uzman Dr. Hizmeti veriyoruz.
‘FARKIMIZ’ - Umrecilerimizle Türkiye’ye döndüğümüzde ilişkimizi kesmiyor sohbet, gezi, piknik programlarımızı telefon ederek veya mesaj yoluyla haberdar diyoruz. Artık umreci olmaktan ziyade dost oluyoruz.
‘FARKIMIZ’ - Klimalı lüks otel ve otobüslerle unutulmayacak bir hizmet veriyoruz.

NEDEN BİZ?

ÇÜNKÜ BİZ;

  • Sünneti seniyyeyi canımız bildik,
  • Bu yolda hizmete gönlümüzü verdik.
  • Milyonların ismini dahi bilmediği yerleri ziyaret ettiriyoruz.
  • Mekke’de 50 tavaf ve tüm ziyaretler, Medine’de 40 vakte önemle dikkat ediliyor ve tüm ziyaret yerlerini ziyaret ediyoruz.
  • Her grubumuzda Medine’de Efendimiz S.a.v için hep beraber deve kurban ediyor ve ikram ediyoruz.
  • Yolumuz Allah’ın yolu, Resul’ün yolu ve Ehlullahın yoludur.
  • Allah dostlarının usülüne göre Ehli Sünnet çizgisinde bir umre yaptırıyoruz.
  • Bizimle umre yapıp Türkiye’ye döndüğünüzde hayatınızda değişiklik olacağına inanıyor ve bunun için dolu dolu bir umre programı yaptırarak elimizden gelen tüm gayreti sarfediyoruz.
  • Hizmetlerimiz gerçekten anlatılamaz derecede olup sözümüzü şu cümle ile noktalıyoruz;
Bizi Bizimle Gelenlere Sorun...Hacılar Turizm

Hac

Umre