Neden Bizimle Hac?

Neden Bizimle Hac?

Siz değerli misafirlerimizin bizim için olmazsa olmazları olarak şunları sıralayabiliriz;
 
Kalite politikamız sektöre yeni atılan genç bir kurum olarak yüksek kalite ve uygun fiyat ekseninde siz kıymetli misafirlerimize en güzel hizmeti vermek. "Müşteri veli nimetimizdir" düşüncesi bu sektörde en iyi kurum olma gayretini göstererek üstün iş ahlakı ve kaliteli bir hizmet anlayışı ile bu manevi iklim atmosferinde siz kıymetli gönül dostlarımıza; "insanların en hayırlısı insanlara en faydalı olandır." Hadis-i Şerif'ini kendimize ölçü alarak bu doğrultuda hizmet vermeyi kendimize şeref ve onur bildik.
 
15 günlük, 22 günlük ve 30 günlük programlarımız vardır. İlk uğrak yerimiz Mekke-i Mukerremedir. Medine'de 40 vakit namaza son derece önem verilmektedir. Kısaca Rasulullah (sav) Efendimizin buyurduğu gibi "Huzuu annii menasikekum - Hac nasıl yapılır benden öğrenin."
 
Fetvadan daha çok azametle Efendimiz nerede neyi yapmışsa aynı sekilde bir hac yapmak istiyorsanız Hacılar Turizm’i tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda Ramazan ÖZSARI hocamız din ilimlerinde mütehassis bir hocaefendi olduğundan, dini hususlarda sıkıntı çekmeyecek Rasulullahın ayak bastığı bir çok yere ayak basacak, onun secde ettiği bir çok yerde secde edecek ve milyonlarca müslümanın ismini dâhi duymadığı yerleri ziyaret edeceksiniz.Hacılar Turizm

Hac

Umre