Sabri Taş - O kutsal beldeye giden kişiler içerisinde şanslı olanlardan birisi olarak görüyorum kendimi

Sabri Taş - O kutsal beldeye giden kişiler içerisinde şanslı olanlardan birisi olarak görüyorum kendimi

Esselamu Aleyküm verahmetullahi veberekatüh. Öncelikle sözlerime başlamadan önce başta benim ve 500 kişilik kafilenin ayrı ayrı kahrını çeken sabrının önünde saygıyla eğildiğim ve takdir ettiğim, mübarek insana Ramazan ÖZSARI hocama ve bizlere emeği geçen başta Eyüp ÇAKMAKTAŞ hocama ve diyanetin görevlendirdiği hocalarımızada sonsuz şükranlarımı sunarım. ALLAH c.c onlardan razı olsun. Hizmetlerini daim eylesin. Bedenlerine gücünden güç ihsan eylesin.

Bu Umre proğramı Ramazan Hocamla gitmiş olduğum ikinci umre programıydı. Daha önce gittiğimdede son derece memnun kaldığım için ikinciyede kendisini tercih ettim. ALLAH için gördüğüm ve edindiğim tecrübelere dayanarak o kutsal beldeye giden kişiler içerisinde şanslı olanlardan birisi olarak görüyorum kendimi.

Çünkü o kutsal beldeleri gezip hiçbiryeri göremeden gelen yani layıkıyla rehberlik hizmetini alamadan umre ve hac görevini yerine getiren o kadar çok insan var ki, çevremizde olsun tanıdıklarımız olsun gezdiğimiz ziyaret ettiğimiz yerleri duyunca hepsinin keşkeleri kulağımda çınlıyor. Dolayısıyle kendimi birkez daha şanslı kişilerden olduğumu düşünüyorum. Ne demek istediğimi daha önce Ramazan hocamla Umre ve Hac görevini yerine getirenler anlamıştır.

İnşaALLAH'gitmeyenlerede HACILAR TURİZM'le Ramazan hoca eşliğinde Umre ve Hac görevlerini yerine getirmeyi nasip etsin. AMİİİN. Bu arada bende bu sene HAC kayıdı yaptırdım .İNŞAALLAH çıkarda MÜBAREK beldeleri tekrar görme fırsatı buluruz. Birde Ramazan hocam eşliğinde olursa (İNŞAALLAH) Aliyyülala olur. Dualarınızı esirgemeyin inş. Hepiniz ALLAH'A emanet olun.Esselamualeyküm.


devamı ...

Hacılar Turizm

Hac

Umre