Hakkımızda

Güzel Dostlar Turizm Seyahat Acentesi

Bizi bizle gelenlere sorun...

2010 yılında kurulan şirketimiz Güzel Dostlar A Grubu Seyahat Acentesi olarak İstanbul’da faaliyete başlamıştır. Bizimle seyahat eden her misafirimiz bizim gönüllü acentemizdir.

Hacılar Turizm olarak UMRE ve HAC ibadetlerinizde gerekli olan tüm organizasyonları düzenliyor ve size bir daha unutamayacağınız güzellikte bir yolculuk sunmak için sürekli çalışıyoruz.

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM
Bütün hamdler Alemlerin Rabbı olan Allah’adır. Salat ve selam ise gönderilen Rasüllerin Efendisi olan Hz.Muhammed Mustafa (S.A.V)’in ve onun değerli al ve ashabının, Kendisi vesilesi ile Allah katında yüksek kılınmış ümmetinin, bahusus siz değerli misafirlerimizin üzerine olsun.

Yıllardır birçok turizm firmasında RIZA-İ BARİ için hizmetler vermiş olduk. Tarih 2010’u gösterdiğinde Mevla Teala Hazretleri Bu hizmet dalında biz aciz kullarına bir kapı açmıştır. Size ne anlatsak bir yere kadar olacağından sloganımızda olduğu gibi tek cümle olarak ve Sünnet-i Seniyye-ye bağlılığımızı ve hizmet anlayışımızı anlatmak üzere; BİZİ BİZİMLE GELENLERE SORUN diyoruz ve sevgi ile hizmetinize talip oluyoruz…