Müşteri Yorumları

Hacılar Turizm Müşteri Yorumları

Nedim Aldemir

UMRE

Hiç bilenle bilmeyen bir olur mu? Kutsal toprakların maneviyatını bize dolu dolu yaşatan Ramazan ÖZSARI Hocaefendi'den Allah (cc) razı olsun. Allah (cc) hizmetlerini azmini ve bereketini arttırsın. Rabbim bu yolda güç kuvvet verip daim eylesin. (Amin)

Mahmut Aldemir

UMRE

Ramazan ÖZSARI Hocaefendi (Hacılar Turizm) ile Ramazan-ı Şerif Umresine gittik. Emsalsiz bir umre Yaşadık. Allah (cc) ondan rızalık makamında razı olsun. Amin

Ali Aslıhan

Ben Mekke Medine'de rehber olarak çalışıyorum. Sürekli olmasa da yılın 7-8 ayı buradayım. Ben yaklaşık 2,5- 3 senedir Arabistanda bu işi yapıyorum. Eğer niyetiniz gerçekten Allah rızası ve hakkıyla sünnete uygun bir ibadet yapmak ise RAMAZAN ÖZSARI hoca gibisini ben bu zamana kadar görmedim. Bu sektörde en önemli etken hocadır. Allah hakkı için RAMAZAN hoca bu işi hakkıyla yapıyor. RAMAZAN HOCA’yı tanıdıktan dinledikten sonra geçmişteki hocaların anlattıkları bilgileri unutmak istedim. İbadet için gelecekseniz pişman olmazsınız bunu tüm kalbimle söylüyorum. Ben dahil milyonların adını bile duymadığı yerleri ziyaret ediyor. Allah razı olsun kendisinden helalinden bol kazançlar nasip etsin Allah.

Sadık Öz

HAC

2019 hac kafilesine katılıp hac ibadetimi Hacılar Turizm Ramazan hocamizla yaptım. Sünnete uygun bir hac yerine getirdik. Allah onlardan razı olsun.

Cihan Muslu

Selamünaleykum, sevgili kardeşlerim eğer gerçekten sünnet üzere bir Hac yapmak isterseniz tam merkezi Hacılar Turizm. Allah razı olsun Ramazan hocamızdan ve ekibinden gerçekten bizi Medine'de 40 rekattır namazda birlikte Peygamber Efendimizin ziyaret edip de namaz kıldığı O güzel yerlerde tek tek gidip namazımızı kıldık ziyaretimiz yaptık dolu dolu Medine ardından Mekke Mekke'de 50 tavafı yaptıktan sonra 5 tane Umre yaptık kabirleri ziyaret ettik Daha nice ibadetler Rabbim tekrarını nasip etsin aracımızı hem kolay hem hakkıyla yaptığımızı düşünüyorum

Hüseyin Yağcı

Hacilar Turizm ile 4 defa umre yaptım. Çok Memnunum. Memnun olmasam zaten 4 defa yapmazdım. Şiddetle tavsiye ederim. Allah Ramazan Özsarı hocamızdan ebeden razı olsun. İnşallah Hac da Hacılar Turizm ile nasip olur.

Ekrem Eker

Ben Hacılar Turizm 2019 hacılarındanım. Allah'a ne kadar şükretsem azdır. Ramazan hocamızla böyle güzel bir Hac yaptık. Hacılar turizme sebep olduğu için böyle sünnet üzere Hac yapmamıza Allah onlardan razı olsun. Müslümanlara sünnet üzere hac yapmalarını istiyorlarsa Hacılar Turizmi gönülden tavsiye ederim özellikle Hacılar Turizm.

Süleyman Ustamehmet

UMRE, Ankara

Kısa süre beraberliğimiz olmasına rağmen şiddetle tavsiye edebilirim.

Erman Düğenci

UMRE, İstanbul

Ben hayatımda bu kadar dolu dolu, ibadetle ne hac ne de umre yaptım.

Ayhan Gülaçtı

HAC, Tekirdağ

Merve tepesinde Ramazan hocayı dinleyince saçlarımı kazıtmaya razı oldum.

Ünsal Ensar

HAC, Ankara

Hacılar Turizmin değerini daha da çok anladım.

Mustafa Koç

UMRE, Bursa

Ramazan hocamızdan Allah razı olsun. Bizlere çok güzel bir umre yaşattı.

Arzu Mercan

UMRE, İstanbul

Çok güzel bir ramazan umresi yaptık. Allah kabul etsin. İnşallah bundan sonra Hac yapmayı nasip eder Allah.

Ömer Atmaca

UMRE, İstanbul

Çok güzel bir umre yaptık. Hacılar Turizm'in farkını anladım. Allah herkese nasip etsin.

Siz de yorum gönderin: