Neden Bizimle Hac?

Kalite politikamız sektöre yeni atılan genç bir kurum olarak yüksek kalite ve uygun fiyat ekseninde siz kıymetli misafirlerimize en güzel hizmeti vermek. “Müşteri veli nimetimizdir” düşüncesi bu sektörde en iyi kurum olma gayretini göstererek üstün iş ahlakı ve kaliteli bir hizmet anlayışı ile bu manevi iklim atmosferinde siz kıymetli gönül dostlarımıza; “insanların en hayırlısı insanlara en faydalı olandır.” Hadis-i Şerif’ini kendimize ölçü alarak bu doğrultuda hizmet vermeyi kendimize şeref ve onur bildik.

İlk uğrak yerimiz Mekke-i Mukerremedir. Medine’de 40 vakit namaza son derece önem verilmektedir. Kısaca Rasulullah (sav) Efendimizin buyurduğu gibi “Huzuu annii menasikekum – Hac nasıl yapılır benden öğrenin.”

Fetvadan daha çok azametle Efendimiz nerede neyi yapmışsa aynı sekilde bir hac yapmak istiyorsanız Hacılar Turizm’i tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda Ramazan ÖZSARI hocamız din ilimlerinde mütehassis bir hocaefendi olduğundan, dini hususlarda sıkıntı çekmeyecek Rasulullahın ayak bastığı bir çok yere ayak basacak, onun secde ettiği bir çok yerde secde edecek ve milyonlarca müslümanın ismini dâhi duymadığı yerleri ziyaret edeceksiniz.

FARKIMIZ Tüm Kur’an kursu talebelerine ve öğrencilere kâr amacı gütmeksizin indirim yapıyoruz hem de senenin tamamında.
FARKIMIZ Şirketimizle umre yapan tüm Allah’ın misafirleri için sene sonunda kura çekilerek bir kişinin ücretsiz umre yapmasını sağlıyoruz.
FARKIMIZ Her sene sonunda Feshane’de düzenlenen hac ve umre fuarına katılıyor ve her defasında 1 kişiyi ücretsiz olarak umreye gönderiyoruz.
FARKIMIZ Hac ve umre sektöründe Mekke ve Medine’de ki tüm programlarımızda bizimle umreye gelenlerin yakınlarını Facebook aracılığı ile onlardan an ve an haberdar ediyoruz.
FARKIMIZ 100 ve üzeri gruplarımızda gönüllü uzman doktor hizmeti veriyoruz.
FARKIMIZ Umrecilerimizle Türkiye’ye döndüğümüzde ilişkimizi kesmiyor sohbet, gezi, piknik programlarımızı telefon ederek veya mesaj yoluyla haberdar diyoruz. Artık umreci olmaktan ziyade dost oluyoruz.
FARKIMIZ Klimalı lüks otel ve otobüslerle unutulmayacak bir hizmet veriyoruz.

NEDEN BİZ?

ÇÜNKÜ BİZ;
Sünneti seniyyeyi canımız bildik, bu yolda hizmete gönlümüzü verdik. Milyonların ismini dahi bilmediği yerleri ziyaret ettiriyoruz. Mekke’de 50 tavaf ve tüm ziyaretler, Medine’de 40 vakte önemle dikkat ediliyor ve tüm ziyaret yerlerini ziyaret ediyoruz. Her grubumuzda Medine’de Efendimiz S.a.v için hep beraber deve kurban ediyor ve ikram ediyoruz.

Yolumuz Allah’ın yolu, Resul’ün yolu ve Ehlullahın yoludur.

Allah dostlarının usülüne göre Ehli Sünnet çizgisinde bir umre yaptırıyoruz. Bizimle umre yapıp Türkiye’ye döndüğünüzde hayatınızda değişiklik olacağına inanıyor ve bunun için dolu dolu bir umre programı yaptırarak elimizden gelen tüm gayreti sarfediyoruz. Hizmetlerimiz gerçekten anlatılamaz derecede olup sözümüzü şu cümle ile noktalıyoruz;
Bizi Bizimle Gelenlere Sorun…